
Toneel, cabaret en jazz in Podium deMess
CultureelNAARDEN - In het intieme theater Podium deMess aan het Adr. Dortsmanplein vinden weer diverse voorstellingen plaats. Laat u verrassen door het talent van artiesten en ontdek het verhaal achter elke unieke voorstelling. Trek uw stoel dichterbij, leun achterover en laat u inspireren door het spektakel op het podium.
Mess Jazz
Mo van der Does Quartet
zondag 5 februari | 15.30 uur
Altsaxofonist Mo van der Does (1997) is een opkomend talent binnen de Nederlandse jazzscene. Hij wordt geprezen om zijn improvisaties, toon en lyriek. Tijs Klaassen (1993) en zijn contrabas zijn niet meer weg te denken uit het Nederlandse jazzcircuit. Hij begint ook in het buitenland furore te maken. Gitarist en componist Gijs Idema (1996) is een virtuoos op de gitaar met een intrigerende stijl . En het innovatieve en creatieve spel maakt drummer Wouter Kühne (1996) een veelgevraagd muzikant. Een fijn kwartet dus dat voor ons gaat spelen.
Mess Lezing
Jaco Benckhuijsen
‘Man in het wild’
dinsdag 7 februari | 14.30 uur
Jaco maakte drie solo-zeekajaktochten in de Stille Oceaan. Hij overnachtte bij de Papoea’s in hun hutten van gras, peddelde in drie eenzame weken naar de 23 inwoners van Nikolski op de Aleoeten en vocht bij Vuurland tegen metershoge golven naast een omgeslagen boot.
Mess Cabaret
Musa
‘Schaakmat’
vrijdag 10 februari | 20.15 uur
Als hij 8 jaar oud is, verandert Musa’s leven totaal wanneer zijn vader besluit naar Europa te gaan met zijn gezin. In plaats van te blijven, vertrekt zijn vader op dezelfde dag alleen terug naar het land van herkomst. En daar staat hij dan. Wat nu?
Mess Cabaret
Thijs van de Meeberg
‘Meer dan mogelijk’
zaterdag 11 februari | 20.15 uur
Alle problemen leken als sneeuw voor de zon verdwenen. Als iemand klaar was voor een leven na corona, was het Thijs wel. Toch jammer dat zijn onhandelbare coronapuppy de compleet nieuwe inboedel sloopt, waardoor hij alsnog thuis moet zitten
Mess Jeugd
Goochelvoorstelling
De magische schatkist van Tovenaar Pinpadina’ 4+
zondag 12 februari | 11.00 uur
Jeffrey vindt een heel bijzonder object: een oude schatkist. Deze is van Tovenaar Pinpadina geweest. Het is een magische schatkist vol goocheltrucs.
Mess Toneel
Nico de Vries & Ella van Drumpt
‘Schrijf me’
zondag 12 februari | 15.30 uur
Ondanks dat het leven Victor en Eva uit elkaar gedreven heeft, kunnen ze elkaar niet loslaten en blijft hun intense briefwisseling bestaan. Hadden ze toch voor elkaar moeten kiezen?
Kaarten en meer informatie? Klik hier.